Наукова, навчально-методична та міжнародна діяльність кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ (2019-2024 рр.)
Ключові слова:
медичний інститут, кафедра, завідувач, соціальна гігієна, медицинаАнотація
У статті проаналізовано основні досягнення кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я в галузі наукових досліджень, публікацій у фахових та міжнародних виданнях, підготовки монографій, підручників, навчально-методичних посібників, участі науково-педагогічних працівників кафедри міжнародних проектів та стажування на 2019-2024 рр.; охарактеризовано досягнення колективу в контексті загальної історії створення та розвитку кафедри, формування основних напрямків науково-дослідної роботи. У статті висвітлено етапи формування кадрового потенціалу, еволюцію наукових напрямків, підготовку друкованих праць за останні п’ять років як один із новітніх етапів становлення кафедри в контексті загальної історії її становлення та розвитку.
Посилання
.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).