Поняття власності та її юридичні розмежування
DOI:
https://doi.org/10.24061/2411-6181.4.2017.106Ключові слова:
поняття власності, спільне майно, кілька, вільні власники, переважне правоАнотація
Мета дослідження. Це дослідження встановлює зміст концепції власності поряд з її юридичними обмеженнями. Феодальний контекст повинен враховуватися, для виникнення поняття власності і того, як він повинен був дотримуватися. Слід підкреслити відносини між правителями, боярами і державами. Методологія дослідження. Автором використаний метод опису та аналізу архівних документів. Наукова новизна. У статті робиться спроба підкреслити важливість концепції власності, як вона використовувалася в середні століття по відношенню до різних типів власності в той час. Важливо зрозуміти, як було виконано спадщина в зазначений історичний період, оскільки воно стосується різних соціальних категорій людей. Висновки. Концепція власності набуває повагу і визнання в часі і характеризує різні соціальні структури: вільні селяни, бояри і т. і. Вона набуває різні характеристики під час історичного розвитку.
Посилання
Vladimir Hanga (coord.), Istoria dreptului românesc, Vol I, Romanian Academy Publishing House, Bucharest, 1980, p. 78.
Stahl H. H. Contribuţii la studiul satelor devălmaşe, Romanian Academy Publishing House, 1958, p. 57.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Актуальні питання суспільних наук та історії медицини

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).