Переосмислення герменевтичного контенту антропологічної лінгвістики
DOI:
https://doi.org/10.24061/2411-6181.4.2014.60Ключові слова:
антропологічна лінгвістика, культурна антропологія, герменевтика, прагматикаАнотація
В статті досліджується переосмислення еволюції герменевтичного контенту в антропологічній лінгвістиці. Автори представляють аналіз нових перспектив антропологічних та герменевтичних досліджень в сучасній лінгвістиці.
Посилання
Gadamer, Hans-Georg. Truth and Method : Trans. Joel Weinsheimer and Donald G. Marshall. New York: Continuum; 1986.
Briggs, Charles L. Learning How to Ask: A Sociolinguistic Appraisal of the Role of the Interview in Social Science Research. Cambridge University Press; 1986.
Hymes, Dell. Pride J. B., Holmes J. «ed». On Communicative Competence. Sociolinguistics.
Harmondsworth: Penguin; 1972.
Duranti Alessandro. Linguistic Anthropology. Cambridge: Cambridge University Press; 1997.
Dreyfus L. Hubert. Heidegger's Critique of Husserl's (and Searle's) Account of Intentionality. Social Research Vol. 60, No. 1. (Spring 1993).
Heidegger Martin. The Basic Problems of Phenomenology. Published byIndianaUniversity Press; 1975.
Shalin N. Dmitriy. Hermeneutics and Prejudice: Heidegger and Gadamer in Their Historical Setting. Russian Journal of Communication. 2000; 3 (1- 2) (Winter/Spring 2010): 22-23.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Актуальні питання суспільних наук та історії медицини
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).