Соціальна комунікація в різних освітніх системах. Комунікативні якості сучасного викладача на прикладі міжнародного дослідження в Польщі, Литві, Російській Федерації та Україні
DOI:
https://doi.org/10.24061/2411-6181.3.2014.37Ключові слова:
соціальна комунікація, викладацька діяльність, комунікативні якості, професійні якості, емоційний інтелектАнотація
Стаття присвячена розгляду соціальної комунікації у системах освіти. Визначено об’єкт, мету, завдання, методи дослідження, окреслено методологію дослідницького проекту. Зазначено, що рівень розвитку комунікативних якостей викладача впливає на продуктивність взаємодії зі студентами під час навчально-виховного процесу.
Посилання
Cf. Bocheński I.M. ABC tomizmu. Londyn; 1950.
Woroniecki J., Katolicka Etyka Wychowawcza. Vol. 1.
Cf. Woroniecki J. KET. Vol. 1.
Cf. Policki K. Filozofia człowieka we wczesnej twórczości I.M. Bocheńskiego.Wrocław; 2005.
Cf. Gałkowski S. Ku dobru, Rzeszów; 1998.
Cf. Woroniecki J. KET. Vol. 1.
Cf. Chojnacki P. Wybór pism. Warszawa; 1987.
Cf. J. Woroniecki. Wychowanie człowieka. Kraków; 1961.
Podgórecki J. Komunikacja społeczna.Opole; 2007.
Cf. Woroniecki J. KET. Vol. 1.
Cf. Kempys M.J. Rola cnót moralnych w dążeniu do pełni człowieczeństwa w świetle pism o. Jacka Woronieckiego. Kraków; 2005.
Woroniecki J.KEW. Vol. 2. Part 1.
Cf. Woroniecki J. Studium nad kardynalną cnotą roztropności.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Актуальні питання суспільних наук та історії медицини
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).