Українські лікарі польського походження
DOI:
https://doi.org/10.24061/2411-6181.2.2014.30Ключові слова:
історія, лікар, медицина, Польща, УкраїнаАнотація
У короткому огляді показано, що багато лікарів польського походження народилися, навчалися і працювали в Україні, співпрацювали з провідними лабораторіями світу і віддавали свої знання в скарбницю медицини. Дослідження імен всіх лікарів, які залишили слід в історії, зробили вагомий внесок у розвиток медицини.
Посилання
Hanitkevych Ia.V. The contribution of ukrainian physicians in the world medicine. Ukrains'kyi medychnyi chasopys. 2009; VII/VIII (4): 110-115 (in Ukrainian).
Grando A. Journey into the past of medicine. Kiev: „Triumf”; 1995 (in Russian).
Medicine inUkraine. Prominent doctors. End of XVII - the first half of the XIX century. Kyiv; 1997 (in Ukrainian).
Duplenko Iu.K. «ed.». Medicine inUkraine: XVIII - the first half of the nineteenth century.– Kyiv; 2002 (in Ukrainian).
Uliiash P. The origins of transfer toUkrainethe Polish experience of higher medical education (XV- VIII century). Ukrains'kyi medychnyi chasopys. 2007; IX/X (5): 135-138 (in Ukrainian).
Pawlicka L., Werkenthin Maria W. Biographical dictionary polish medical science of the twentieth century. Warszawa; 1995 (in Polish ).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Актуальні питання суспільних наук та історії медицини

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).