Світові духовні пошуки від античності до епохи романтизму
DOI:
https://doi.org/10.24061/2411-6181.2.2014.26Ключові слова:
сучасна література, легендарно-міфологічний матеріал, реконструкція минулого, суспільний прогресАнотація
У статті проаналізовані звернення сучасної літератури до легендарно-міфологічному матеріалу, що вважається спробою
формальної реконструкції минулого. Спроба по-новому, сучасно його пережити, тобто осмислити це минуле в якісно іншому духовному контексті, знайти і вичленувати глибинні
зв'язки і взаємозумовленість віддалених один від одного епох, змоделювати різницю етичних потенціалів, що склалася протидії
динамікою суспільного прогресу на сучасному матеріалі розкриває об'єкт даної роботи.
Посилання
Nyamtsu A. Slavic literature in general cultural universe.Chernovtsy: Chernovitskiy natsional'nyy universitet; 2012 (In Russian).
Anikst A. Theory of Drama from Hegel to Marx. Мoscow: Nauka; 1983 (In Russian).
Lexicon general and comparative literature. Chernivtsi: Zoloti lytavry; 2001 (in Ukrainian).
Tronskiy I.M. The history of ancient literature. Мoscow: Vysshaya Shkola; 1988 (In Russian).
Niamtsu A.Ie., Dobrynchuk O.O. Trojan mythology in literary context.Chernovtsy: Chernovitskiy natsional'nyy universitet; 2012 (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Актуальні питання суспільних наук та історії медицини

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).